Noclegi Podkarpacie

  • Polańczyk, Przemyśl, Chyrowa, Krosno oraz 1 innych miejscowości
Sortuj wyniki wg
Ceny rosnąco
Ceny malejąco
Znaleziono 7 obiektów

Apartamenty Przemyśl

Na tej stronie znajdziesz szczegóły naszej oferty noclegów, która z pewnością będzie doskonale odpowiadać na Twoje zapotrzebowanie.
Apartamenty
Cena za osobę: od 100 zł do 240 zł

Agroturystyka Gazdówka

Zapraszamy serdecznie do naszej gazdówki, która znajduje się w Polańczyku w Bieszczadach. Gwarantujemy każdemu bardzo atrakcyjne warunki pobytu w pokojach, które są świetnie urządzone.
Agroturystyka
Cena za osobę: od 30 zł do 50 zł

Pałac Polanka

Ekskluzywny hotel w historycznym pałacu zaprasza na niezapomniane chwile. Idealny dla Gości, którzy pragną przenieść się do XIX wieku, kiedy prym wiodła szlachta.
Pałac
Cena za osobę: od 350 zł do 970 zł

Agroturystyka Pod gruszą

Naszym gościom oferujemy wynajem osobnych pokoi ewentualnie całego domku do wyłącznej dyspozycji przez cały rok, z dobrze wyposażoną kuchnią, jadalnią, przestronną łazienką oraz dużym i pięknym ogrodem wokół domu. Posiadamy łącznie 10 miejsc noclegowych.
Agroturystyka
Cena za osobę: od 25 zł do 35 zł

Pokoje gościnne OW Crystal

Jeśli marzą Państwo o niezapomnianych wakacjach nad Jeziorem Solińskim to zapraszamy do skorzystania z oferty domków wypoczynkowych Crystal. Dysponujemy dziesięcioma komfortowo urządzonymi domkami, w którym znajdują się kominki.
Pokoje gościnne
Cena za osobę: od 35 zł do 60 zł

Pensjonat Leśny Dwór

Zapraszamy do Leśnego Dworu wszystkich tych, którym marzy się odpoczynek w Bieszczadach - w końcu znajdujemy się w malowniczo położonej miejscowości o nazwie Wetlina, która jest idealnym miejscem dla wszystkich tych, którzy chcą wypocząć.
Pensjonat
Cena za osobę: od 130 zł do 160 zł

Pokoje gościnne Pod Białym Orłem

Nasz budynek o wyróżniającej się formie architektonicznej usytuowany jest przy trasie wylotowej z Przemyśla w kierunku Bieszczadów, położony przy Parku Zamkowym, tylko kilka minut spacerem do przemyskiego rynku i stoku narciarskiego. Podczas...
Pokoje gościnne
Cena za osobę: od 70 zł do 120 zł