Noclegi Ziemia Łódzka

  • Łódź, Dębina, Tresta, Sulejów oraz 2 innych miejscowości
Sortuj wyniki wg
Ceny rosnąco
Ceny malejąco
Znaleziono 7 obiektów

Apartamenty City Residence - Łódź

City Residence w Łodzi to apartamenty hotelowe. Jesteśmy kompleksem luksusowych mieszkań, które możesz wynająć, na okres swojego pobytu. Mieścimy się w centrum Łodzi, przez co mają Państwo łatwy dostęp do najważniejszych miejsc w mieście.
Apartamenty
Cena za osobę: od 150 zł do 215 zł

Hotel Podklasztorze

Wyjątkowa lokalizacja zabytkowego Hotelu w murach XII-wiecznego Opactwa cysterskiego tuż nad błękitnymi wodami rzeki Pilicy, w sąsiedztwie Jeziora Sulejowskiego sprawia, że jest to miejsce idealne zarówno dla spragnionych wypoczynku, jak i amatorów mocny
Hotel
Cena za osobę: od 150 zł do 350 zł

Hotel Demo Test Hotel

Opis testowy
Hotel
Cena za osobę: od 50 zł do 160 zł

Ośrodek wypoczynkowy Magra Holiday Club

Rodzinny ośrodek wypoczynkowy Magra Holiday Club zaprasza na wymarzone wakacje nad Bałtykiem. Proponujemy naszym gościom takie atrakcje jak: bilard, baseny odkryte, świetlica, pralnia, place zabaw, jadalnia, wypożyczalnia rowerów, grill bar.
Ośrodek wypoczynkowy
Cena za osobę: od 180 zł do 450 zł

Ośrodek wypoczynkowy Przystań

Witamy serdecznie na stronie naszej przystani. Jesteśmy zlokalizowani w Tomaszowie Mazowieckim, nad Pilicą. Zachęcamy do sprawdzenia naszych obiektów, które położone są w sąsiedztwie malowniczych lasów.
Ośrodek wypoczynkowy
Cena za osobę: od 25 zł do 40 zł

Hotel Symfonia

Hotel Symfonia ma wysoką jakość oraz jest idealnym miejscem do pobytu. 35 pokoi, 2 apartamenty oraz centrum konferencyjne. Hotel jest nowoczesny oraz czysty. Obsługa jest uprzejma, grzeczna oraz pomaga każdemu gościowi hotelowemu.
Hotel
Cena za osobę: od 153 zł do 260 zł

Ośrodek wypoczynkowy Domki letniskowe nad Zalewem Sulejowskim

Zachęcam do kontaktu drogą telefoniczną oraz mailową. W zapytaniu proszę zawrzeć przewidywaną liczbę osób dorosłych+dzieci:) Domki znajdują się na hektarowej, ogrodzonej działce, bardzo blisko do lasu (widoczny na zdjęciach) i plaży...
Ośrodek wypoczynkowy
Cena za osobę: od 25 zł do 45 zł