Noclegi Mazowsze

  • Warszawa, Płock, Gostynin, Słupno oraz 2 innych miejscowości
Sortuj wyniki wg
Ceny rosnąco
Ceny malejąco
Znaleziono 10 obiektów

Apartamenty City Apartments

Apartamenty w Warszawie – komfort w zasięgu ręki. Mamy dla Państwa komfortowe noclegi dla celów turystycznych i biznesowych w takich dzielnicach stolicy jak Mokotów, Praga, Żoliborz. City Apartments to możliwość wynajęcia pokoju w niskiej cenie.
Apartamenty
Cena za osobę: od 180 zł do 400 zł

Hotel Czardasz Spa & Wellness

W Hotelu Czardasz rzeczywiście każdy powinien poczuć się doskonale. Jeśli myślicie o organizacji Wesela to macie okazję wybrać wyjątkową salę weselną, gdzie Wasza uroczystość będzie zorganizowana perfekcyjnie przez doskonała kuchnię Hotelu Czardasz.
Hotel
Cena za osobę: od 19 zł do 420 zł

Hotel 1

Szukasz hotelu w Płocku, który będzie jednocześnie cichy i spokojny, a podczas pobytu będziesz miał wszędzie blisko? Hotel 1 to idealne rozwiązanie dla ciebie. Oferujemy pokoje 1-4 osobowe z pełnym wyposażeniem za niską, przystępną cenę.
Hotel
Cena za osobę: od 140 zł do 240 zł

Hotel Businessman Institute

Hotel Businessman Institute położony jest zaledwie 15 minut jazdy samochodem od centrum Warszawy i znajduje się w cichej okolicy, na malowniczym terenie otoczonym sosnowym lasem.
Hotel
Cena za osobę: od 199 zł do 420 zł

Hotel Zajazd Mazowsze

Hotel Płock - Rodzinny Hotel z eleganckimi pokojami i pysznymi śniadaniami.Zajazd Mazowsze Słupno k/Płocka Sauna i Siłownia Gratis
Hotel
Cena za osobę: od 90 zł do 250 zł

Agroturystyka Lewmarhuta

Pięć pokoi komfortowo wyposażonych.
Agroturystyka
Cena za osobę: od 25 zł do 40 zł

Domki campingowe Camping Zajazd Majawa

Zajazd MAJAWA położony jest w odległości 4 km od centrum Warszawy. Zajmuje teren o powierzchni 15.000m2, na którym wśród zieleni i drzew znajduje się budynek z miejscami noclegowymi, 11 domków typu bungalow, pole namiotowe, pole karawaningowe,...
Domki campingowe
Cena za osobę: od 70 zł do 110 zł

Ośrodek wypoczynkowy Dom rekolekcyjny Niepokalanow

Pielgrzymie skorzystaj z naszej oferty noclegów oraz smacznych posiłków.
Ośrodek wypoczynkowy
Cena za osobę: od 25 zł do 45 zł

Hotel Podkowa

Oferujemy wygodne noclegi w Płocku. Hotel Podkowa to piękny, nowoczesny obiekt hotelowy z restauracją, salą balową i konferencyjną oraz hotelowym ogrodem.
Hotel
Cena za osobę: od 130 zł do 230 zł

Hostel/Schronisko Mish Mash Hostel

Mish Mash Hostel to komfortowe apartamenty do wynajęcia w Warszawie w różnych lokalizacjach: Poznańska, Nowogrodzka oraz Brzozowa (Stare Miasto).
Hostel/Schronisko