Noclegi Lubelszczyzna

  • Lublin, Garbów, Nałęczów
Sortuj wyniki wg
Ceny rosnąco
Ceny malejąco
Znaleziono 5 obiektów

Hotel Dwór Lwowski

Szukasz noclegu w Lublinie lub okolicy? Dwór Lwowski zaprasza. Dysponujemy 24 pokojami – nowoczesne wyposażenie, wszelkie udogodnienia, życzliwy personel. Ponadto specjalizujemy się w organizacji wesel, komunii, chrzcin, bankietów i innych.
Hotel
Cena za osobę: od 136 zł do 171 zł

Pokoje gościnne Pokoje u Cherubinów

Ceniące sobie zadowolenie wszystkich swoich gości gospodarstwo u Cherubinów znajduje się w Nałęczowie w odległości 4km od uzdrowiska. Oferuje pokoju dwwwuosobowe. Istnieje możliwość wynajęcia całego piętra mieszkalnego dla 4-6 osób.
Pokoje gościnne
Cena za osobę: od 30 zł do 50 zł

Pokoje gościnne Urocza 73

Pensjonat Urocza 73 oferuje możliwość wynajęcia noclegu w pokoju 2, 3 lub 4 osobowym. Wszystkie pokoje są doskonale wyposażone i wyremontowane.
Pokoje gościnne
Cena za osobę: od 70 zł do 160 zł

Apartamenty przy Starówce

Jeśli szukasz noclegu w Lublinie to nasza oferta jest adresowana do Ciebie. Dysponujemy świetnie wyposażonymi apartamentami znajdującymi się w zabytkowej 19 wiecznej kamienicy. Nasze apartamenty wyposażone są w kuchnie, łazienkę, bezprzewodowy Internet.
Apartamenty
Cena za osobę: od 130 zł do 330 zł

Apartamenty Kamienica muzyków

Luksusowe apartamenty na wynajem w Lublinie. Udostępniamy Państwu wspaniałe i przestronne apartamenty zlokalizowane w Kamienicy Muzyków. Jest to pięknie odrestaurowana kamienica zbudowana w XVII wieku.
Apartamenty
Cena za osobę: od 199 zł do 640 zł