Artykuły Bałtyk

Przełamując fale - Hel

Hel jest cudownym zakątkiem, w którym można wypocząć i spędzić wakacje życia. Kto tu przyjedzie, już zawsze będzie twierdzić, że nasze polskie morze jest idealnym miejscem na wczasy. Latarnia Morska, fokarium, piękne plaże i pensjonaty - urlop marzeń.

Międzyzdroje inaczej - Woliński Park Narodowy

Międzyzdroje kojarzą się z gwiazdami, molo i plażą oraz płytką woda. Ale tuż przy tym wszystkim mieszczą się wspaniałe tereny z pięknymi widokami, rzadkimi gatunkami zwierząt i roślin, czyli krajobrazy Wiolińskiego Parku Narodowego. Warto je zwiedzić.

Wsiąść do pociągu… i uciec, czyli o cichych miejscach nad morzem

Kiedy z nieba leje się żar, a my siedzimy w bloku w wielkim mieście, marzymy głównie o tym, żeby wyrwać się choć na chwilę gdzieś, gdzie jest cicho i pięknie. Takie miejsca czekają nad morzem - nie głośne kurorty, ale spokojne i urocze letniska.

Fale Bałtyku

Wybrzeże bałtyckie to około pięćset kilometrów kontaktu z żywiołem fascynującym ludzi od zawsze. Komu bowiem nigdy nie zdarzyło się usiąść na plaży i karmić oczu błękitem, kompletnie tracąc przy tym poczucie rzeczywistości i czasu? Na pewno nie mnie.

Plaże nad Bałtykiem

Wybierasz się na urlop nad polskim morzem i nie możesz się zdecydować, którą plażę wybrać? Spróbujemy Ci podpowiedzieć! Wszystko zależy od sposobu spędzania wolnego czasu jaki preferujecie, aby odpowiednio dobrać lokalizację i spędzić wymarzone wakacje.